• Budowa Domów

Budowa Domów - Katowice, Śląsk

Nasza firma zapewnia kompleksową realizację wszelkich projektów budowlanych. Wykonamy dla Państwa tradycyjne domy jednorodzinne o różnorakiej powierzchni, a także budynki oparte na konstrukcji szkieletowej oraz te wykorzystujące nowoczesną technologię keramzytową. Realizowane przez nas przedsięwzięcia charakteryzuje wysoki profesjonalizm, rzetelność i niezwykle istotna w branży budowlanej terminowość. Zapewniamy atrakcyjne ceny, przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszych materiałów, które są starannie wyselekcjonowane przez naszych pracowników i dopasowane do charakteru wybranego projektu.

Czytaj dalej


Budowa domu, krok po krok

Budowa domu to bardzo często najpoważniejsza inwestycja w naszym życiu, dlatego wymaga rzetelnego rozważenia wszelkich wariantów oraz precyzyjnego rozplanowania kolejnych etapów wznoszenia budynku. Różnorodność projektów, technologii czy materiałów, które w tej chwili możemy znaleźć na rynku budowlanym, jest tak ogromna, że wybranie właściwego dla nas rozwiązania wydaję się być rzeczą niezwykle skomplikowaną. Aby ułatwić Państwu podjęcie właściwej decyzji, a także unaocznić sam proces budowy, firma Subir przygotowała przykładowy harmonogram prac: „Budowa domu, krok po kroku”.

Czytaj dalej


Wybierz swój projekt

Zrealizujemy dowolne przedsięwzięcie budowlane, łącząc Państwa pomysły z przygotowanymi przez nas rozwiązaniami. Dokonamy bezpłatnej wyceny konkretnego projektu oraz doradzimy w wyborze optymalnych wariantów technologicznych. W naszej ofercie ponad 1000 projektów domów jedno, wielorodzinnych, budynków przemysłowych, garaży oraz budynków użyteczność publicznej. Współpracujemy z najlepszymi biurami architektonicznymi w Polsce m .in z Archon, Z 500.

Czytaj dalej


Kontakt

Masz Pytania

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat naszej oferty, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Dane Adresowe

  • Subir sp. z o.o.
  • ul. Wielka Skotnica 115
  • 41-400 Mysłowice

Kontakt

  • Telefon: +48 575 554 201
  • Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Facebok:  fb/Subir