• Budowa Domów

Budowa Domów - Katowice, Śląsk

Nasza firma zapewnia kompleksową realizację wszelkich projektów budowlanych. Wykonamy dla Państwa tradycyjne domy jednorodzinne o różnorakiej powierzchni, a także budynki oparte na konstrukcji szkieletowej oraz te wykorzystujące nowoczesną technologię keramzytową. Realizowane przez nas przedsięwzięcia charakteryzuje wysoki profesjonalizm, rzetelność i niezwykle istotna w branży budowlanej terminowość. Zapewniamy atrakcyjne ceny, przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszych materiałów, które są starannie wyselekcjonowane przez naszych pracowników i dopasowane do charakteru wybranego projektu.

Bogaty wachlarz naszych usług wychodzi naprzeciw osobistym preferencjom kontrahentów, którym udzielamy indywidualnej pomocy i doradzamy w najważniejszych kwestiach. Subir może poszczycić się już ponad 50 zrealizowanych inwestycji, co świadczy o naszej ugruntowanej pozycji na rynku oraz niezmiennym zaufaniu, którym darzą nas klienci.


Technologie:

Innowacyjność i różnorodność najpełniej charakteryzuje technologie wykorzystywane przez naszą firmę w procesie realizacji wszelkich inwestycji remontowych oraz budowlanych. Wykorzystujemy znane, sprawdzone już metody, ale sięgamy także po nowatorskie rozwiązania, które optymalizują koszty budowy i eksploatacji wykonanych przez Subir domów.

Domy z keramzytu

Keramzyt to lekkie kruszywo budowlane, wypalane z gliny ilastej w temperaturze ok. 1150 °C w piecach obrotowych, gdzie uzyskuje się materiał w kształcie owalnych lub okrągłych brył. Otrzymane kruszywo należy do materiałów niepalnych, obojętnych chemicznie, odpornych na wodę, działanie pleśni, grzybów i gryzoni. Domy wykonane z keramzytu posiadają właściwości termoizolacyjne i akustyczne zbliżone do budynków z cegły. Prefabrykowane ściany charakteryzują się dużą plastycznością, przez co z łatwością można nadawać im dowolne kształty. Nowoczesna technologia keramzytowa to zdecydowana oszczędność czasu (dom pod klucz może być ukończony w kilkanaście tygodni) i pieniędzy, a także dbałość o środowisko naturalne i nasze zdrowie.

Domy tradycyjne

Budowa domów techniką tradycyjną cieszy się w Polsce niezmienną popularnością. Najczęściej wybierają ją klienci ceniący klasyczne projekty oraz materiały, z których będzie wykonany budynek, a także Ci stawiający przede wszystkim na solidność i długoletnią perspektywę użytkowania. Trwałość współczesnych domów murowanych zapewniają ulepszone technologie, jak również szeroki asortyment dostępnych komponentów budowlanych o wysokiej jakości. Fundamenty tego rodzaju budynków mogą być zrobione metodą tradycyjną, polegająca na wykonaniu ław fundamentowych. Ławy fundamentowe będą wylane pod ścianami nośnymi, kominami i słupami. Kolejne czynności to: postawienie muru fundamentowego z bloczków betonowych wraz z izolacją pionową oraz wylanie posadzki betonowej na podsypce żwirowej. Ściany konstrukcji tradycyjnych zazwyczaj wykonane są z cegły, bloczków betonu komórkowego lub pustaków (24 cm), docieplone na zewnątrz styropianem bądź wełną mineralną, a następnie gruntownie za spoinowane i wytynkowane. Możliwe jest także do wykończenia zewnętrznego zastosowanie tynków szlachetnych, co zdecydowanie poprawi estetykę elewacji. Ściany wewnętrzne mogą być zrobione np. z pustaków o grubości 12 cm. Najczęściej stosowanym stropem, w tego rodzaju domach, jest strop gęstożebrowy (Teriva, Porotherm, Ceram, Fert, EF), ale dopuszczalne jest także wykonanie lekkich stropów drewnianych. Konstrukcja dachu może być prefabrykowana lub tradycyjnie drewniana, pokryta dachówką cementową, ceramiczną bądź blacho dachówką. Dzięki wykorzystaniu technologii tradycyjnej w naszym domu panować będą bardzo dobre warunki cieplne i odpowiednia wilgotność powietrza, co w zdecydowanym stopniu polepsza komfort życia mieszkańców. Budowa domu murowanego średniej wielkości trwa od 4-12 miesięcy i jest zależna od warunków atmosferycznych.

Domy szkieletowe

Podstawową zaletą technologii kanadyjskiej (szkieletowej) jest brak ograniczeń konstrukcyjnych, wynikający z zastosowania drewnianych szkieletów, płyt wiórowych oraz ścian kartonowo-gipsowych. Domy zbudowane w tej technologii to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć budynek według własnego projektu, oszczędzając przy tym czas i środki finansowe.


Kontakt

Masz Pytania

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat naszej oferty, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Dane Adresowe

  • Subir sp. z o.o.
  • ul. Wielka Skotnica 115
  • 41-400 Mysłowice

Kontakt

  • Telefon: +48 575 554 201
  • Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Facebok:  fb/Subir